Nezostaneme smädní: Kočovný pivovar Parom (Bratislava)

Nezostanete smädní je rubrika, ktorú spúšťame v časoch obmedzení v dôsledku koronavírusu. Jej cieľom je predstaviť pivovary, podniky aj pivotéky, ktoré svoje služby poskytujú aj v týchto týždňoch. Ide o našu pomoc majiteľom a prevádzkovateľom, ktorým hrozia prepady príjmov a v niektorých prípadoch môže byť ohrozená aj ich existencia.


Kočovný pivovar Parom

Pivovar Parom

Služby, ktoré ponúkame:

Rozvoz piva v rámci Bratislavy

Ako si objednať či kúpiť pivo:

Naše pivo v ponuke:

  • Lugales – session IPA 11 °, 4,5 % alk., 0,75 l fľaša 3,7 eur – IPA svetlej zlatej farby s ľahším telom s výraznejšou horkosťou a vôňou ovocia a citrusov (červený pomaranč, grep)
  • Blud – brut IPA 14 °, 7,2 % alk., 0,75 l fľaša 4 eur – Úplne prekvasené, “suché” pivo svetlej farby s nulovým zvyškovým cukrom, čím sa  telo stáva veľmi ľahkým a pivo sa ľahko pije, pričom v ňom výrazne vyniká ovocná a citrusová chuť a vôňa chmeľov. Je viac nasýtené, čiže pivo ako zblúdené šampanské.
  • Kračúň – svetlý milk stout s laktózu s prídavkom kávových zŕn, kakaových bôbov a vanilky 15 °, 6,3 % alk., 0,75 l fľaša 4 eur – Svetlé pivo vyrobené na spôsob mliečneho stoutu s výraznou vôňou kávy a  bohatou chuťou, v ktorej dominuje káva doplnená jemnými tónmi čokolády a vanilky

Doplňujúce informácie:

  • rozvoz je zadarmo,
  • objednávka minimálne v sume 20 eur,
  • objednávky prijaté do 14. hodiny dodávame v ten istý deň

Viac o našej pomoci

Pivovary a podniky hláste sa. Pomôžeme vám s propagáciou

Obrázok od Sasin Tipchai z Pixabay