PR

Pivné poháre pre podnik či pivovar. Ako ich objednať?

Poháre SAHM

Spoločnosť Sahm, ktorá je majoritným dodávateľom pivného skla pre tak pre veľké ako aj remeselné pivovary, ponúka od apríla 2021 skvelú vychytávku – reliéfne logo na katalógové pivné sklo.

To, čo si môžu dovoliť len veľké pivovary – mať vlastné poháre s reliéfnym logom – je odteraz dosiahnuteľné aj pre remeselné pivovary v malých množstvách. O čo vlastne ide? Číre reliéfne logo (čiže logo „vystupuje“ z povrchu skla) vyzerá naozaj „cool“ a dáva každému poháru naplnenému pivným mokom jedinečný vzhľad. Okrem vizuálnej stránky takéhoto loga má táto technológia pre malé pivovary veľký ekonomický význam.

Dostupná novinka

Mať „vlastný“ pohár (vlastný = vlastný tvar s vlastným logom) je doménou skutočne veľkých hráčov, ktorí takéto sklo používajú 3-4 roky a následne inovujú. Vstupné náklady sú vysoké a množstvá záväzné.

Popri vyvinutí cenovo nákladnej formy sú okrem toho v sklárňach stanovené minimálne množstvá na výrobu takéhoto skla a tie sa pohybujú cca medzi 70- až 150-tisíc kusmi pohárov…. Vývoj vlastného skla navrhnutého dizajnérom trvá cca šesť až deväť mesiacov.
Technológia, ktorú ponúka spoločnosť Sahm Slovensko s.r.o. umožní každému menšiemu pivovaru (alebo inej spoločnosti distribuujúcej nápoje) objednať si pohár s takýmto logom. Minimálne množstvo je 144 ks od jedného modelu a objemu.

Individuálny prístup

Samozrejme, aj tu existujú určité limity a tie sú dané tvarom pohára, ktorý si pivovar vyberie a veľkosťou a detailom loga. Čiže nie každé logo je možné urobiť reliéfne na akýkoľvek pohár. Každý jeden nový projekt sa posudzuje individuálne vzhľadom na vybraný tvar skla a logo klienta a následne sa môže upraviť rešpektujúc technologické možnosti.

Cena za dekoráciu reliéfnym logom je mierne vyššia ako pri štandardných farbách a technológiách, ale nie je žiadna „infarktová“ čiastka. Výsledkom je naozaj efektné a luxusne prevedenie loga.

Ďalšie zaujímavé novinky

Klassik

  • Znovuzrodenie pôvodného klasického pivného skla – svojim jednoduchým a elegantným tvarom presne zapadá do súčasného trendu pivnej kultúry.
  • Skvelý pohár nielen na ležiak, ale aj iné pivné štýly. Hladká a veľká plocha je ako stvorená na vaše logo. Pohár bude dostupný v dvoch verziách: 0,3 a 0,5 litra.
Insert glass

  • Radi by sme vás povzbudili a predostreli myšlienku na podobnú aktivitu na propagáciu vašej značky napr. promo akciu multi pack v obchodoch. V týchto komplikovaných časoch je to naozaj skvelá príležitosť ako sa odlíšiť od konkurencie.
  • Pohár Elegante ponúkame v objeme 0,3 litra. Je tu možnosť vložiť pútavý element do dna pohára (napr. vrchnák pivnej fľaše vašej značky alebo chmeľovú šišku alebo malú futbalovú loptu, atď.).
Digital print

  • Štandard s rozdielom. Individuálne namiesto masového. Ponúkame vám niečo veľmi špeciálne. Náš digitálny tlačiarenský stroj vám dáva nekonečné možnosti. Možnosť individuálne navrhnúť s vlastným motívom, fotografiou alebo osobným textom.

Aký je postup pri objednaní pohárov Sahm?

  1. vyberte si typ pohára z našej ponuky na stránke www.sahm.de
  2. pošlite nám, prosím emailom názov pohárika, počet kusov, ktorý si želáte objednať a logo, ktoré si prajete na pohárik umiestniť. Logo musí byť v krivkách (požadované formáty sú pdf alebo Adobe Illustrator – akákoľvek reklamná agentúra vám ho spracuje) tak, aby sme vám mohli pripraviť náhľad na vami vybraný pohár
  3. následne vám pripravíme náhľad s vaším logom a cenovú ponuku (1-2 dni)
  4. ak súhlasíte s náhľadom a cenovou ponukou, tak nám jednoducho pošlite krátko emailom záväznú objednávku na email: denis.barka@sahm.sk a my vám v stanovenej lehote dodáme poháriky na určenú adresu

Tu si môžete vybrať pohár, ktorý vám najviac vyhovuje

 

Kontakt SAHM Slovensko s.r.o:

Denis Barka, konateľ
email: denis.barka@sahm.sk
peter.morvay@sahm.sk

mobil:  +421 904 761 012

tel: +421 255 562 532

Lichnerova 20

903 01 Senec

 

Viac informácií nájdete na

Pohár je vizitka podniku aj pivovaru

Pred pár rokmi to neriešil žiadny podnik či prevádzkovateľ. Pivo sa jednoducho čapovalo do krígľa. Doba sa však zmenila a aj zákazníci pristupujú k zlatistému moku inak. A reaguje na to aj ponuka popredného nemeckého výrobcu pohárov SAHM. V katalógu firmy nájdete desiatky rôznych druhov pivných (a nielen tých) pohárov, ktoré môžu dokonale odzrkadľovať filozofiu vášho podniku. Objednávka vlastných pohárov nebola nikdy jednoduchšia. Jediným problémom je vybrať si ten správny pohár. Keďže poháre sa dekorujú v továrni Sahm v Českej republike, tak celkové ceny sú pre pivovary veľmi prijateľné.