Vianočné pivá: Berhet prichystal vianočný balík

Berhet- Vianočné pivá

Začal sa advent a mnoho slovenských pivovarov pripravilo na predvianočné obdobie pivné novinky. Obvykle ide o silnejšie pivá, ktoré vás v studenom počasí zahrejú. Ale potešia aj piteľné, ľahšie kúsky. Dnes predstavíme ponuku kočovného pivovaru Berhet.

Na Vianoce sme si pre našich zákazníkov a fanúšikov remeselných pív pripravili Vianočný box, ktorý obsahuje štyri druhy pív z našej produkcie:

  • tradičný spodne kvasený ležiak – Classico Pils – fľaša v objeme 500 ml, EPM 12,5 % hmot., 5,2 % alk.
  • naše najpredávanejšie pivo – dva krát nastudeno chmelená IPA americkými chmeľmi – Kaliber American IPA – fľaša v objeme 500 ml, EPM 15 % hmot., 6,4 % alk.
  • špecialita v podobe limitovanej edície piva, ktoré ležalo 7 mesiacov v dubových sudoch po francúzskom koňaku spolu so sušenými slivkami a hrozienkami – Gavalir Quadrupel Cognac Barrel Aged – fľaša 330 ml v darčekovom balení, EPM 22% hmot., 10,1 % alk.
  • novinka – ľahká IPA vhodná k štedrovečernému stolu – Easy Hazy Session IPA – fľaša v objeme 500 ml, EPM 12 % hmot., 4,2 % alk.

V každom boxe sme pribalili malý darček od nás. Štandardná cena Vianočného boxu je 14,99 € + poštovné. V predpredaji do konca novembra je vo zvýhodnenej cene 12,99 €. Zakúpiť si ich viete na našom webe www.berhet.sk/vianoce. Darčeky, začneme k zákazníkom expedovať 14.12.2020.

Pre čitateľov portálu opive.sk máme pripravený kupón „VIANOCEOPIVE“, ktorý kupujúcemu umožní mať dopravu zadarmo. Kupón platí do 13.12.2020.

Na záver každému prajeme nádherné, ničím nerušené Vianoce v kruhu rodiny a priateľov. Užite si ich spoločne s našimi pivami 😀

A držte nám palce, aby sme budúci rok slávili Vianoce u nás vo vlastnom pivovare 🙂

Prečítajte si aj

Vianočné pivá: Holíčsky pivovar Wywar ponúkne štvoricu pív