PR

Craftové pivo Bradáč ALOHA vás očarí nezameniteľnou arómou citrusov a bobuľového ovocia

Bradáč

Ručná práca, kvalitné prírodné suroviny a žiadne umelé látky. Takto by sa dalo opísať čoraz populárnejšie craftové alebo v preklade remeselné pivo. Každý profesionál však vie, že okrem tradičných metód varenia, je pri výrobe dôležitá autenticita, inovatívny pohľad a kreativita.

Varenie craftového piva je totiž o vynaliezavosti v chutiach a obmenách starých receptúr. Navyše, tento remeselný druh nápoja neobsahuje konzervačné látky, neprechádza filtráciou, a tak z neho získate viac prospešných vitamínov.

Ak patríte k tým, ktorí ho ešte neochutnali, začať môžete napríklad novým letným špeciálom od Bradáča, ktorý sa bude predávať do konca hlavnej sezóny, zhruba do konca septembra.

Craftové pivo Bradáč ALOHA si vás získa nezameniteľnou arómou citrusov, sladkého a bobuľového ovocia aj nádhernou svetlozlatou farbou.

Avšak ešte predtým, ako začnete surfovať na vlnách tejto jedinečnej chuti, by ste mali vedieť, že táto svieža APA, teda American Pale Ale, dostala svoje meno vďaka unikátnemu chmeľu Aloha, ktorý je vo svete remeselných pív zatiaľ novinkou. Ide o vysokokvalitný a pivármi oceňovaný chmeľ, ktorý pivu dokáže dodať znamenitú chuť a lahodne zvýrazniť ovocnú arómu.

Vlastnosti:

  • štýl: APA
  • Alkohol: 4,5 % obj.
  • Extrakt 12 % hm
  • Horkosť: 50 EBU
  • Farba: 12 EBC