Nezostaneme smädní: Draft Craft and Bottles (Bratislava)

Nezostanete smädní je rubrika, ktorú spúšťame v časoch obmedzení v dôsledku koronavírusu. Jej cieľom je predstaviť pivovary, podniky aj pivotéky, ktoré svoje služby poskytujú aj v týchto týždňoch. Ide o našu pomoc majiteľom a prevádzkovateľom, ktorým hrozia prepady príjmov a v niektorých prípadoch môže byť ohrozená aj ich existencia.


Draft Craft and Bottles

Kde nás nájdete:

Fresh Market Bratislava, Rožňavská 1/A, 831 04 Bratislava

Služby, ktoré ponúkame:

Okrem fľaškového remeselného piva je denne na výčape niekoľko remeselných pív s možnosťou take away. Pivá z výčapu sú plnené do sklenených fliaš so sebou  technológiou protitlaku za pomoci PEGAS CrafTap. Ponuku nájdete na našich sociálnych sieťach.

Ako si objednať či kúpiť pivo:

Pivo si môžete objednať:

  • telefonicky na 0948 882 252
  • mailom na draftcraftbeer@gmail.com
  • prostredníctvom správ na Facebooku a Instagrame @draftcraftsk
  • zastaviť osobne – osobný odber cez barový pult v našej predajni vo Fresh Markete, v čase Po – Pia 11:00-16:00 a So 11:00-15:00.

Rozvoz vždy v piatok pri nákupe nad 20€ s DPH, pri rozvoze platba zatiaľ iba v hotovosti. Objednávky na rozvoz prijímame do štvrtka 16:00.

Naše pivo v ponuke:

Pivá na výčape, rôznych pivných štýlov, pričom pivá obmieňame. Viac ako 100 druhov fľaškového. Značky ako Buchvald, Mad Scientist, MadX, Tempest Brewing Co., Hellstork, Wywar, Zichovec, Albrecht, Nachmelená Opice, Falkon, Raven, Matuška, Clock, Antoš, Brewdog, Tiny Rebel a iné.

Doplňujúce info: Cez leto máme zo zadnej časti predajne super terasu. Tak snáď sa dočkáme aj toto leto 😊

Viac o našej pomoci

Pivovary a podniky hláste sa. Pomôžeme vám s propagáciou