Nezostaneme smädní: Urpiner (Banská Bystrica)

Nezostanete smädní je rubrika, ktorú spúšťame v časoch obmedzení v dôsledku koronavírusu. Jej cieľom je predstaviť pivovary, podniky aj pivotéky, ktoré svoje služby poskytujú aj v týchto týždňoch. Ide o našu pomoc majiteľom a prevádzkovateľom, ktorým hrozia prepady príjmov a v niektorých prípadoch môže byť ohrozená aj ich existencia.


Banskobystrický pivovar

Urpiner - výčap

Kde nás nájdete:

Sládkovičova 37, 974 05 Banská Bystrica

Služby:

Aktuálne sme pre našich fanúšikov pripravili nový E-SHOP Urpiner.shop  kde ponúkame okrem klasického sortimentu aj novinku – čapované pivo v PET fľašiach (objem: 1l, 1,5l a 2l) a v 5l párty súdkoch. Ponúkame tiež zapožičanie párty pumpy alebo prenosného výčapného zariadenia k nákupu KEG sudov. V ponuke je tiež široký sortiment reklamných predmetov.

Odber a rozvoz:

Osobný odber je možný  len u nás vo vzorkovej predajni v pracovných dňoch, v čase od 6.00 do 15.30. Zatiaľ vieme rozvoz piva zabezpečiť len v rámci Banskej Bystrice a okolia ale usilovne pracujeme na tom aby sme našim fanúšikom vedeli priniesť naše výnimočné slovenské pivo aj do iných regiónov. Pri objednávke do 30 eur účtujeme prepravné tri eurá, pri objednávke nad 30 eur je prepravné zdarma. Reklamné predmety vieme poslať v rámci celého Slovenska prepravnou spoločnosťou SDS.

Platba a doprava:

Platba je možná v hotovosti na predajni, platobnou kartou, prípadne cez platobnú bránu e-shopu. V prípade rozvozu je možná len platba kartou alebo cez platobnú bránu e-shopu. Pri objednávke a osobnom odbere čapované pivo pripravíme a zákazník si ho môže vychutnať už na druhý deň od zaslania objednávky. V prípade rozvozu sa budeme zákazníkom snažiť doručiť pivo čo najskôr, najneskôr však do 2 pracovných dní od zaslania objednávky.

Odkaz fanúšikom:

Milí fanúšikovia. Aj v tejto neľahkej chvíli ďakujeme za Vašu priazeň a dôveru, nesmierne si to vážime. Práve teraz sa naplno ukazuje, ako je životne dôležitá podpora výroby slovenských produktov a potravín zvlášť. Preto prosím, nakupujte slovenské potraviny, podporíte tak potravinovú bezpečnosť našej krajiny. Spoločnými silami pomôžeme našim slovenským podnikom a firmám prekonať ťažké časy.

Viac o pomoci

Pivovary a podniky hláste sa. Pomôžeme vám s propagáciou