Nezostaneme smädní: Minipivovar a hostinec Richtár Jakub

Nezostanete smädní je rubrika, ktorú spúšťame v časoch obmedzení v dôsledku koronavírusu. Jej cieľom je predstaviť pivovary, podniky aj pivotéky, ktoré svoje služby poskytujú aj v týchto týždňoch. Ide o našu pomoc majiteľom a prevádzkovateľom, ktorým hrozia prepady príjmov a v niektorých prípadoch môže byť ohrozená aj ich existencia.


Minipivovar a hostinec Richtár Jakub

Richtár Jakub

Kde nás nájdete:

Moskovská 16, 81108 Bratislava 1


Služby, ktoré ponúkame:

Aktuálne je hostinec zatvorený, ale pre našich fanúšikov sme pripravili výdaj piva v PET fľašiach. V ponuke máme 5 – 6 rôznych pív v rôznych pivných štýloch. Veríme, že naši fanúšikovia si nájdu to správne pivko, ktoré im bude chutiť.

Ako si objednať či kúpiť pivo:

Výdaj piva prebieha od 16:00 do 20:00 (pondelok – piatok). Objednať odporúčame 30 minút vopred telefonicky na čísle +421 940 892 019, aby ste dlho nečakali, ak by pivko trošku penilo. Náš personál vám načapuje pivo do našich 1,5l PET fliaš za prísnych hygienických opatrení. Platenie je možné iba v hotovosti. Prosíme o dodržiavanie prísnych hygienických opatrení aj na vašej strane. Rúško je nutnosť!

Naše pivo v ponuke:

Stálica je náš svetlý ležiak Jakub. Aktuálna várka sa neuveriteľne vydarila! Odporúčame vyskúšať. Okrem toho máme ešte jeden svetlý ležiak, samozrejmosťou sú pivá v štýle APA, IPA a ani kyseláč nemôže chýbať!

Odkaz fanúšikom:

Veríme, že za tých 10 rokov čo fungujeme sme si našli veľkú základňu skalných fanúšikov. Teraz vás chceme poprosiť o pomoc a podporu aspoň formou zakúpenia piva vo fľašiach. Vám to určite urobí radosť a nám to pomôže v týchto ťažkých časoch. Veríme, že sa situácia čoskoro vráti do starých koľají a my sa stretneme v našom hostinci pri dobrom čapovanom pivku.

Viac o našom projekte

Pivovary a podniky hláste sa. Pomôžeme vám s propagáciou