Najlepší pivný podnik na Slovensku? Víťaz (možno) neprekvapí

100 pív

Aj keď máme za sebou mimoriadne zložitý a ťažký rok 2020, neznamená to, že sa nemôžu hodnotiť pivá, pivovary či podniky. Medzinárodná stránka Ratebeer napriek zložitej situácii na trhu pokračuje vo svojej tradícii a opäť organizuje  podujatie RateBeer Best Awards.

Hodnotenie užívateľov

V rámci neho každoročne oceňuje najlepšie pivá, pivovary a podniky po celom svete. Princíp hodnotenia vychádza z recenzií tisícok užívateľov po celom svete. Jednou z kategórií je aj kategória pomenovaná The Best Places For Beer by Country.

V rámci nej hľadá najlepších predajcov piva v jednotlivých krajinách. Výsledok je zostavovaný na základe hodnotení používateľov za posledný rok. Do úvahy sa brala aj história a vyžadoval sa aj minimálny počet recenzií.

Trojnásobný víťaz

Za Slovensko bol ocenený v kategórii bar podnik 100 pív, ktorý sa nachádza v Bratislave. Nejde o žiadne prekvapenie, keďže toto ocenenie získal už tretíkrát za sebou.

Len pre zaujímavosť v susednej Českej republike bodovala v rovnakej kategórii hneď dvojica známych podnikov – BeerGeek Bar a Zlý Časy.

Prečítajte si aj

Ktoré slovenské pivo je najlepšie? Pozriete si dva rebríčky

Snímka: 100 pív