Salón Piva mení logo. Pozrite sa, ako vyzerá

Salón Piva hlási zmeny. Okrem toho, že podujatie expanduje do susednej Českej republiky, pripravilo aj zmenu vizuálu. Ten prvýkrát uvedú do života v marci, na prvej edícii tohto festivalu v Prahe.

O tom, že organizátori tohto pivného podujatia pripravujú zmeny sme písali už pred mesiacom. „V prvom rade pripravujeme zmenu vizuálu. Salón Piva dostane nové logo aj internetovú stránku. Zároveň by sme chceli, aby sa lístky dali kúpiť aj v predpredaji,“ prezradil zmeny Miloš Kováč. A nové logo je už na svete. Môžete ho porovnávať, keďže vám ho prinášame v oboch verziách:

Staré logá
salon-piva-stare-loga

Nové logá
salon-piva-nove-loga

„Od nového roka chceme priniesť určité zmeny a nové logo je jedným z nich,“ hovorí pre portál oPive.sk spoluorganizátor podujatia Ivan Čižmárik. Pri výbere nového loga sa riadili troma základnými princípmi. „Modernizácia, jednoduchosť, prehľadnosť,“ vymenúva tri hlavné atribúty Ivan.

Nemá však zostať len pri novom logu. Už teraz sa zmeny dočkala aj internetová stránka projektu. Po nej prídu na rad aj zmeny v samotnom festivale. „Pracujeme tiež na to, aby sme vymenili žetóny za kartový systém. V mnohom by to zjednodušilo predaj,“ prezradil ešte v novembri Ivan.

Organizátori pivného festivalu svoju pozornosť zameriavajú hlavne na Prahu. Práve hlavné mesto Česka bude prvou zahraničnou zastávkou Salónu Piva, keď otvorí svoje brány od 16. do 18. marca v Průmyslovým paláci v Prahe. Na podujatí by sa malo predstaviť okolo 100 pivovarov nielen z Česka. Organizátori už vopred avizovali, že priestor dajú aj slovenským producentom zlatistého moku.

Páči sa vám nové logo Salónu Piva?

View Results

Loading ... Loading ...

Snímky: Salón Piva