PR

Chcú spropagovať remeselné pivo. Beer Station bude rozdávať Wywar zadarmo

Beer Station, pivo zadarmo, Wywar, pivná benzínka

Na slovenskom pivnom trhu sa pripravuje akcia, ktorá doteraz nemala obdoby. Predajca čapovaného piva do fliaš Beer Station chce rozdávať pivo zadarmo. V snahe zvýšiť povedomie o remeselnom pive si preto vybral holíčsky pivovar Wywar a jeho ležiak Jozef II.

Ukázať na odlišnosti

Zakladateľ a majiteľ Beer Station Artem Boldyrev hovorí, že nápad vznikol ako reakcia na správanie sa zákazníkov. „Remeselné pivo sa stáva čoraz populárnejšie, avšak odhadom až 95 percent ľudí stále nevie, čo je to remeselné pivo, ako chutí, čím je lepšie ako klasika z regálov veľkých reťazcov,“ vysvetľuje Artem Boldyrev.

Aj touto cestou rozmýšľali, ako by pomohli rozpoznateľnosti piva. „Chceli by sme tomu napomôcť a tak sme prišli s nápadom ponúknuť pol litra čerstvého piva Jozef ll od pivovaru Wywar,“ naznačuje majiteľ a dodáva, že pre túto značku rozhodla dlhodobá spolupráca aj obľuba medzi zákazníkmi.

Majiteľ značky hovorí, že za akciou nie sú žiadne „ale“. „Jediné, čo musí zákazník slniť, je zapojiť sa do nášho vernostného programu cez aplikáciu TRIFFT,“ hovorí Artem Boldyrev. Vernostný program využili preto, aby zabránili opakovanému využívaniu akcie.

Systém aplikácie, ktorá je dostupná pre Andorid aj iOs, pritom otvára možnosti aj pre ďalšie akcie. „V tomto bonusovom systéme máme aj ďalšie výhody, ktoré naši zákazníci každodenne využívajú. Ako príklad môžem uviesť akciu 4+1, ďalšie pivo zadarmo, alebo pivný pohár ako darček,“ konštatuje zakladateľ konceptu na Slovensku.

Od februára do mája

Ten poukazuje aj na možnosť odporúčať aplikáciu kamarátovi a tak získať pivo zadarmo. Akcia má platiť vo všetkých prevádzkach Beer Station od 25.02.2019 do 1.5.2019. Voľba piva, ktoré dostane zákazník zadarmo, bola pritom jednoduchá.

„Pre túto akciu sme vybrali pivo Jozef ll od Wywaru, pretože zákazníci pivo aj pivovar často považujú za najlepšie na Slovensku vo svojich kategóriách, čo dokazujú aj mnohé ocenenia. Môžeme to potvrdiť aj od reakcií v našich prevádzkach,“ približuje majiteľ.

Len pre ilustráciu, Beer Station má dnes na Slovensku 11 prevádzok (kompletný prehľad aj s ich ponukou nájdete TU).  Nájdete ich zväčša v nákupných centrách, kde ponúkajú čapované pivo plnené do sklenených a plastových fliaš. Pivo je plnené na báze protitlaku, čo umožňuje zachovať jeho senzorické vlastnosti aj niekoľko týždňov. Na výčapoch sú zväčša slovenské a české pivá. Ich ponuka je aktualizovaná v aplikácii Beer Station.

Snímky: Beer Station