PR

Na bratislavský trh smeruje nový pivný hráč. Začne špeciálnou pivnou akciou

Na bratislavský pivný trh vstupuje nový pivný hráč. Svoju pobočku v hlavnom meste otvára spoločnosť Glass4U. Bežných fanúšikov piva chce na začiatku zaujať podujatím, na ktorom ponúkne ukážku z pivovarov, ktoré má v ponuke.

Glass4U

Distribútori hrajú na pivnom trhu dôležitú úlohu. Neraz sú pravou rukou pivovarov a pomáhajú im zvyšovať dostupnosť ich pív. Spoločnosť Glass4U si na dobrej spolupráci zakladá.

„Naša spoločnosť je veľkoobchod a distribútor piva, vína a alkoholu. Sme výhradný dovozca viacerých remeselných pivovarov z Čiech aj zo Slovenska,“ predstavuje spoločnosť majiteľ Tibor Oláh. Firma má momentálne v ponuke 25 pivovarov nielen z Česka a Slovenska, ale aj z Nemecka, Poľska či Belgicka.

Prístup na mieru

Glass4U ťaží z toho, že pôsobí na celom Slovensku. „Popri distribúcii tovaru zákazníkom vlastnými vozidlami pre našich odberateľov, poskytujeme aj dodanie a servis výčapnej techniky,“ hovorí majiteľ s tým, že ponúkajú flexibilné služby ušité na mieru zákazníkom.

„Máme individuálny prístup ku všetkým zákazníkom,“ vysvetľuje majiteľ. Prevádzkam ponúkajú nielen propagačné materiály k jednotlivým pivovarom, ako sú reklamné predmety, poháre a podobne, ale aj služby zaškolenia personálu či poradenstvo pri skladbe tovaru.

Glass4U

Ďalšou výhodou firmy je možnosť dodať zákazníkovi okrem piva aj víno, alkohol či kávu. Kým doteraz spoločnosť zásobovala z Košíc, po novom otvára pobočku aj v Bratislave. Od 1. apríla ju nájdete na ulici Pri starom letisku 4 v Bratislave.

Na Danubius Gastro

Vstup na bratislavský trh spoločnosť Glass4U odštartuje aj účasťou na výstave Danubius Gastro 2024, ktorá sa uskutoční 11. až 14. apríla na výstavisku Incheba. Práve na tejto akcii vytvorí akúsi pivnú oázu, kde ponúkne slovenské aj české pivá.

„Chystáme osem stánkov, kde sa odprezentuje 10 pivovarov. Návštevníci sa môžu tešiť na 32 druhov piva. Nefiltrované aj nepasterizované ležiaky, vrchne kvasené pivá, ale aj pivné štýly, ktoré bežní pivári až tak nepoznajú,“ avizuje zástupca firmy.

Glass4U

V ponuke budú pivá z pivovarov: Postřižinský pivovar Nymburk, Měšťansky pivovar Kutná Hora, Pivovar Kamenice nad Lipou, Měšťanský pivovar Kojetín, Pivovar Martins, Podklašterní pivovar Urban, Řemeslný pivovar Chomout, Pivovar Urpiner,  a Pivovar Chotěboř. Nebude chýbať ani populárny Jahodový Porter a Piešťanský pivovar Žiwell predstaví novinku, fermetovnú limonádu.

Glass4U chce vyjsť v ústrety zákazníkom a počas podujatia bude ponúkať degustačné vzorky zadarmo. „V ponuke bude čapované pivo a v stánkoch sa bude dať zakúpiť aj pivo vo fľašiach,“ prezrádza majiteľ.

Viac informácií o spoločnosti Glass4U nájdete na jej stránke.

Sledujte aj Instagram spoločnosti.