PR

Pivný festival. Beer Station Fest láka na pivo aj sprievodný program

Beer Festation Fest

Pripravte sa na druhý ročník Beer Station Fest, festival remeselného piva v Bratislave. Beer Station Fest sa bude konať 5. a 6. mája 2023 na streche Tržnice Nivy a sľubuje zážitok pre všetkých návštevníkov.

Tešiť sa môžete na viac ako 15 pivovarov! Funky Fluid, Sibeeria, Hellstork, Antoš, Nozib, Nilio, Moon Lark, Unorthodox, The Barn Beer, Voodoo, Rye Island, Axiom, SQBRU, Thrills, Nachmelená Opice, Měšťanský pivovar Kojetín…

Beer Station Fest nie je len o pive, pripravili sme pre vás bohatý program plný zábavy. Nebude chýbať živé vystúpenie kapely, DJ, rozhovory s pivovarmi, ochutnávky, či súťaže o remeselné pivo.

Okrem toho bude k dispozícii množstvo chutného Street Food jedla, ktoré sa bude skvele hodiť k remeselné  pivu. Pozrieť si budete môcť aj dva zaujímavé americké veterány na štyroch kolesách.

Festival bude skvelým miestom na relax, stretnutie sa s novými ľuďmi, kamarátmi a rodinou. Beer Station Fest je pivný festival, na ktorí môžete zobrať celú rodinu a užiť si krásny víkend v spoločnosti kvalitného piva. Tešíme sa na vás!

Pri viac informácií sledujte FB stránku organizátora

Organizátorom podujatia je najväčšia slovenská sieť predajní s pivom od malých pivovarov a okno do sveta craftových pív Beer Station.