Staffino a portál oPive.sk vytvorili nový pivný prieskum

Staffino, medzinárodná aplikácia na hodnotenie podujatí, prevádzok či rôznych akcií a portál oPive.sk sa dohodli na spolupráci a vytvorili nový pivný prieskum. Pivári môžu cez jednoduché webové rozhranie hodnotiť pivá a pivovary všetkých slovenských producentov.

Prieskum o kvalite

„Prieskumy a prehľady spokojnosti zákazníkov sú témy, v ktorých sa Staffino angažuje najviac, keďže ľudia už takto poslali vyše 200-tisíc hodnotení na rôzne spoločnosti, inštitúcie, prevádzky, na ich služby a zamestnancov. Po rôznych pravidelných tematických prieskumoch sme sa rozhodli zrealizovať aj taký letný – o kvalite slovenských pív,“ vysvetľuje Dominik Miša zo Staffina.

„O spoluprácu sme aj tentoraz požiadali odborníkov v oblasti, najznámejší a najuznávanejší portál oPive.sk. Práve slovenskí spotrebitelia rozhodnú, ktoré pivá a pivovary si zaslúžia ich pochvaly alebo pripomienky,“ vysvetľuje Dominik Miša.

Nejde o súťaž

A čo je cieľom? Nejde o žiadnu súťaž či meranie kvality jednotlivých pivovarov. Skôr ide o vytvorenie platformy, ktorej cieľom je pomôcť rozvíjať diskusiu o kvalite piva a podporovať jej rôznorodosť. Do prieskumu sa tak môže zapojiť každý.