Veľká reklama na slovenské remeselné pivo. Zapózoval s ním jazdec F1

Valterri Bottas

Nestáva sa často, aby slovenské remeselné pivo nejakým spôsobom propagovali známe svetové osobnosti. Aj preto je viac ako zaujímavý post, ktorý zverejnil jazdec F1 Valtteri Bottas. Fínsky jazdec stajne Alfa Romeo v uplynulých hodinách navštívil Slovensko.

Na Slovensku

„Už dnes odcestujem do Fínska za svojou rodinou, takže nabudúce hádam uvidím zo Slovenska viac. Ale moja priateľka je v meste, takže mi povie, čo zaujímavé tam videla. Budúci týždeň odlietam do Austrálie,“ uviedol podľa Pravdy.

Z pohľadu pivných fanúšikov bol však zaujímavý post, ktorý zverejnil na sociálnej sieti. Zverejnil na nej fotku s textom: „Oficiálny začiatok mimisezóny je teraz“. V ruke pritom drží plechovku piva. A nie hocijakého.

Slovenské pivo

Ide o pivo Ďateľ z Marsu, ktorá pochádza z produkcie slovenského remeselného pivovaru Čierny Kameň, ktorý nájdete v Liptovských Revúcach.

Pre pivovar je to veľká pocta. Na Facebooku sleduje fínskeho jazdca 739-tisíc fanúšikov. Fotka pritom bola zverejnená aj na Instagrame. Tam jazdca sleduje dokonca 3,5 milióna sledovateľov. Takúto reklamu by si slovenský pivovar len ťažko zaplatil.

Prečítajte si aj

O fínskom pive zo Slovenska píšu aj Američania

Snímka: Facebook Valtteri Bottas