PR

Zaži Októberfest u seba v meste

Iba tento mesiac si dokážeš vychutnať nemecké špeciály čerstvo dovezené priamo zo svetoznámeho festivalu v Mníchove. Prinášajú ich pre teba tvoje obľúbené prevádzky BEER STATION.

Beer Station je sieť predajní, kde sa čapuje remeselné pivo z malých lokálnych pivovarov do fliaš so sebou. Na Pivných Staniciach si dokážeš naplniť remeselné pivo so sebou do plastových alebo sklenených fliaš rôznych objemov od 0,5L do 3L.

Vďaka špeciálnym plničkám, ktoré plnia na princípe protitlaku bez prístupu vzduchu, pivo zachováva svoju chuť a kvalitu niekoľko dní až týždňov. Pivá sa každý deň obmieňajú, a tak na Pivných Staniciach nájdete rôzne štýly piva: ležiak, IPA, APA, Stout, Porter, Sour Ale, Tripel a iné.

Za dva roky existencie čapovali na svojich prevádzkach už viac ako 1 400 rôznych pív. Počas októbra na každej zo Staníc nájdeš pivný špeciál štýlu Märzen (Oktoberfest Bier) od niekoľkých nemeckých, ale aj od slovenských pivovarov.

Je to festivalové pivo, ktoré sa navarilo už v marci, dozrievalo cele leto, a začína sa čapovať až teraz na októbrových slávnostiach.

Jeseň je takisto sezónou tekvicových pív (Pumpkin ALE), ktoré sa vyznačujú výraznými tekvicovými a korenistými tónmi, s jemnou sladkosťou a nižšou horkosťou.Tento štýl piva za posledne par rokov nadobudol na Slovensku popularitu, a už čoskoro sa tiež objaví na výčapoch BEER STATION!

Ak ťa zaujíma aktuálna ponuka na prevádzkach, stiahni si aplikáciu Beer Station, a sleduj ponuku narazených pív online.

Tiež, ak si tuto možnosť ešte nevyužil, prevezmi si 0,5L piva úplne zadarmo v rámci vernostného programu Beer Station.