20 bláznivých pivných darčekov, s ktorými zabodujete

Meniny, narodeniny či výročie? Ak máte problém čím obdarovať blízkeho počas sviatkov, pokojne sa nechajte inšpirovať. Portál Buzz Feed priniesol na svojich stránkach 20 vtipných darčekov, ktoré potešia každého priaznivca piva. My sme tieto rady o niečo vylepšili. Ak by ste aj napriek tomu nenašli ten pravý darček, poradíme vám jeden špeciálny. Poctivým remeselným pivom nič nepokazíte.

1. Držiak na pivo

1. Drčiak na pivo

Pivo má byť správne vychladené. Len kto by ho také studené držal v rukách? Aj preto sa na trhu objavila zaujímavá pomôcka. Ruky tak zostanú teplé a pivo správne vychladené.


2. Kniha o pive

02. Kniha

Pár encyklopédií o pive na trhu určite nájdete. Jednou z nich je tá s názvom  „300 pív, ktoré vyskúšajte pred tým, než zomriete“. Určite to bude inšpiratívne čítanie.


3. Sveter pre pivo

03. Sveter na fľašu

Alkohol by sa na verejnosti nemal piť. Tak by sme ho mali schovať. Na internete nájdete aj pekné svetre pre vašu obľúbenú fľašu piva.


4. Štýlový pohár

04. Pohár ako fľaša

Pohárov na pivo je v ponuke mnoho. Či sú rovnako štýlové ako náš kúsok je otázne. Každopádne obdarovaný sa takémuto kúsku musí potešiť. Iba žeby mal vkus 🙂


5. Zázračná mikina

05. Mikina s flasou

Už ste niekedy videli tak praktický kus oblečenia ako mikinu s vreckom na pivo? Tento vynález by si určite zaslúžil aj nejakú cenu a povinne by takéto vrecko mali aplikovať na každý jeden sveter či mikinu.


6. Falošné pivné brucho

06. Pivné brucho

Brucho predsa vôbec nie je hanba. Najmä keď je falošné a je v ňom ukrytý mech s pivom. Ideálny doplnok na sledovanie  futbalu či hokeja. Len by sme mali doriešiť tie toalety …


7. Pivné krúžky

07. Pivné krúžky

Chystáte párty a hlavným nápojom bude pivo? Bojíte sa, že vám niekto zoberie vašu fľašu? Jeden nápad pre vás máme. S týmito krúžkami vám vaše pivo nikto omylom nezoberie.


8. Pivné tričko

08. Vtipné tričko

Vtipným tričkom nikdy nič nepokazíte. Najmä, keď na ňom nájdete aj pivný motív. Len sa trafiť do správnej veľkosti obdarovaného.


9. Mydlo z piva

09. Pivné mydlo

Pivo je multifunkčné. Dokonca sa z neho vyrába aj mydlo. Tak prečo ním neobdarovať aj blízkeho? Len mu treba naznačiť, že kombinácia tohto mydla a vody neprodukuje pivo…


10. Pivný pás

10. Pivný pás

Geniálny vynález. Najmä, keď pracujete, alebo niekam cestujete. Že sa vám bude ťažko pohybovať? Detail. Rozhoduje ideálna zásoba piva.


11. Fúzaté poháre

11. Pivné poháre s fúzami

Poháre sme už v tomto prehľade mali. Tieto sú však štýlové a vkusné. Odporúčali by sme vám do nich čapovať pivo Mustáž z Košíc.


12. Mini USB chladnička

12. Chladnička

Nezaškodí, aby ste mali nejaké to pivko aj pri počítači. Tento vynález má však jeden vážny nedostatok. Vojde sa doň len jedna tretinková plechovka. To je málo …


13. Pivná taška

13. Pivná taška

Po nešťastným číslom sa schováva celkom štýlová pivná taška. Ideálna na piknik alebo posedenie v prírode. Materiál vyzerá kvalitný, obsah už menej.


14. Lopárik na pivá

14. Pivna tácka

Tak s týmto lopárikom budete kráľ všetkých večierkov. Teda pokiaľ nie ste čašník. To by ste s týmto čudom vyzerali asi čudne.


15. Fľaša na pivo

15. Flasa

Neviete sa nabažiť svojho piva v obľúbenom podniku a žena vám dala vychádzku len do deviatej? Nevadí. Načapujeme si predsa na cestu domov. Spokojná bude žena, aj vy. Iba keby nie …


16. Zástera

16. Zástera

Tak tento kúsok by mal byť vo výbave každého grilovania chtivého pivára. Toľko praktických vreciek nenájdete hádam nikde.


17. Pivo ako plyšák

Plyšák

Cnie sa vám za detstvom a plyšovým medvedíkom? Máme pre vás jedno riešenie. Výborne vyriešenú hračku v tvare piva. Táto je pritom určená aj pre deti.


18. Brada s pivom

18. Pivná brada

Geniálna vec, ktorú by ste si ihneď mali kúpiť. Budete pôsobiť úplne nenápadne a pivom budete dokonale zásobený.


19. Sada na výrobu piva

19. Vlastne pivo

Pokiaľ vás omrzelo pivo vo vašom okolí, jednoducho si navarte to svoje. Balíčkov či návodov je veľmi veľa. Stačí si len správne vybrať.


20. Vlastné čapovacie zariadenie

20. Pipa

Bez srandy, toto je asi jeden z najpraktickejších darčekov. Na párty tak budete dokonalé pripravený v každom okamihu.