Menej ležiakov či nachmelené Vianoce, vinšujú naše pivovary

Vianoce pivo 2

Vianoce sú tu a bokom nechcú zostať ani priaznivci dobrého poctivého piva. Cez našu stránku vám chcú zaželať pekné sviatky aj slovenské pivovary.

***

Chcem popriať priaznivcom piva krásne prežitie vianočných sviatkov a pod stromčekom nech si nájdu tie ich obľúbené správne vychladené pivká. Zároveň prajem všetko dobré do Nového roka 2016!
Viliam Hujík, sládek pivovaru Vŕšky

Priaznivcom piva chcem popriať pokojné vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších. Čo sa piva týka, aby bolo čoraz viacej takých podnikov, kde si budú môcť dať pivko nie len od jedného pivovaru, ale zdegustovať rôzne značky a rôzne druhy pív.
Ľubomír Vančo, spolumajiteľ Banskobystrického pivovaru

Priaznivcom piva, nielen nášho, prajeme krásne, pokojné, príjemné a pohodové Vianoce a k pevnému zdraviu, neutíchajúcej láske a rodinnej pohode im k vianočnému stromčeku a do blížiaceho sa roka 2016 želáme rôzne a hlavne kvalitné pivá!
Anna Vitteková, manažérka Prievalského pivovaru Sandorf

Všetkým priaznivcov piva by som rád zaželal krásne a pokojné sviatky v kruhu najbližších. My sme pre všetkých pripravili tie najlepšie nápoje, ktoré uspokoja pivné želania a priania všetkým, od tradičného pivného spotrebiteľa až po gurmána. Budeme sa tešiť ak sa dostanú na vianočný stôl a tiež ak si ich prídu milovníci piva vychutnať do niektorých zo svojich obľúbených podnikov.
Štefan Finta, obchodný riaditeľ Pivovary Topvar 

Prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov, samozrejme aj s dúškom dobréhopiva – Daj boh šťastia!
Radoslav Valápka, spolumajiteľ pivovaru Kastelán

Priaznivcom piva a čitateľom pivného portálu oPive prajem veselé Vianoce, štedrú nádielku pod stromček a hlavne veľa dobrého slovenského remeselného piva. Aby bol každý rok lepší ako ten predošlý.
Katarína Kovácsová z kočovného pivovaru Ikkona Brewery.

Prajem vám čo najviac bezchybného a chutného piva a veľa nových skúseností s pivnými štýlmi, ktoré nie sú v Česku a na Slovensku doteraz bežné.
Jan Grmela, majiteľ Pivovaru Lucky Bastard

Priaznivcom piva prajeme hlavne veľa zdravia, šťastia a  veľa slovenského piva.
Eduard Rada, majiteľ Pivovaru ERB

Čitateľom i redakcii oPive.sk prajem pohodové prežitie vianočných sviatkov a veľa skvelých pív, ochutnaných v roku 2016.
Jakub Veselý, majiteľ pivovaru Falkon

Pokojné a príjemne nachmelené Vianoce, pohodu medzi priateľmi a najbližšími. Nazdravie!
Padre Craft Brews z kočovného pivovaru Padre Craft Brews

Menej ležiakov, viac piva.
Peter Kaššák z Trenčianskeho pivovaru Lanius

Snímka: Flickr