Päť zábavných reklám o pive, ktoré sa stali kultovými

Heineken-Men-with-Talent

Aj z reklamy sa môže stať kultová záležitosť. Stačí trocha vtipu, zaujímavej pointy a hlavne nevtieravého humoru. Výsledok môže byť kúsok, ktorý bude obdivovať aj niekoľko generácií (nielen) pivárov. Portál oPive.sk si posvietil na reklamy o pive a vybral päť najlepších, ktoré určite musíte vidieť.

5. Muži s talentom (Holandsko)

Aj vás otravujú rôzne talentové súťaže? Najmä tie, pri ktorých ženy ani nedýchajú? Holandský Heineken si zobral na mušku práve fenomén reality show a vyšlo mu to úchvatne.


4. Netradičný súboj človek v. pivo (Austrália)

Aj z reklamy na pivo môže byť fascinujúce divadlo. Presvedčili nás o tom Austrálčania. Táto reklama je plná dôvtipu a netypickej koncovky.


3. Nikdy hladný, vždy smädný (Austrália)

Austrálčania si na reklame o pive dávajú záležať. Dôkazom je táto reklama. Tu musíme upozorniť, že je výrazne orientovaná na mužské pokolenie.


2. Perfektný džentlmen (Holandsko)

Pivo alebo žena? To je voľba. Ak by sa urobil prieskum medzi mužmi, jeho výsledok by bol asi veľmi ťažko odhadnuteľný. Holandský Heineken má v tom však jasno.


1. Voodoo, ktoré pobaví (Brazília)

Aj vy nemáte vyriešené účty s bývalým partnerom či partnerkou? Môžete použiť bábiku Voodoo. Táto reklama však dáva návod ako takýmto „kúzlam“ odolať. Výsledok vás určite pobaví.

Zdroj: YouTube