Pivovar Shenk: Schovaný v centre hlavného mesta

Pivovar Shenk

Pivovar Shenk. Tak sa nazýva bratislavský pivovar, ktorý má z hľadiska pozície, lukratívnu lokalitu. Sídli totiž priamo v centre hlavného mesta, konkrétne v suteréne Starej tržnice. V ponuke pivovaru nájdete spodne aj vrchne kvasené pivá. Ide síce o produkčný pivovar, hneď v komplexe tržnice nájdete ich domovský podniku Výčap u Ernőho.

Adresa: Námestie SNP 484/25, 811 01 Bratislava

Zaradenie pivovaru: Pivovary Bratislavského kraja

Telefón:  +421 903 109 755

Mail: matej@pivovarshenk.sk, ivan@pivovarshenk.sk

Web: Pivovarshenk.sk

Sociálne siete: Facebook, Instagram

 Rok založenia: 2016

Typ pivovaru:  Produkčný pivovar

Ponuka piva: fľaškové aj čapované pivo.

Ako sa pivovar predstavuje:  

Shenk je rodinný, remeselný pivovar, ktorý sme založili v bratislavskej Starej tržnici s veľkou podporou našej rodiny a priateľov. Veríme v pivo ako v pravý nefalšovaný produkt v jeho najprirodzenejšej a najzdravšej forme – čerstvé, nefiltrované a nepasterizované. Varenie piva je pre nás dobrodružná cesta, na ktorej objavujeme rozmanité chute, vôňe, farby a hlavne zažívame veľa srandy.

Naše pivá sú vyrobené nielen z vody, jačmenného sladu a chmeľu, ale aj z pšenice, ryže, kukurice, raže. Pri príprave piva radi experimentujeme a pivo nedáme do distribúcie, kým s ním nie sme 100% spokojní. Používame naše vlastné receptúry a poctivé suroviny, aby sme vám dali to najlepšie. Každé naše pivo za sebou ukrýva príbeh a divokú cestu. A hlavne, netreba to brať vážne, je to len pivo!

Prečítajte si aj

Od detstva snívali o pivovare. Došli k nemu na tretí pokus

Snímka: FB Pivovar Shenk