PR

Prečo si dať v lete radler namiesto sladenej limonády?

Horúce letné dni mnohí trávime s rodinou a priateľmi na záhrade, v kempe, pri vode, alebo pri rôznych outdoorových športoch. Po dobrom jedle sa nám žiada uhasiť smäd nie vždy vodou, ale aj niečím ovocným a najmä osviežujúcim. Skvelou voľbou je ochutené nealkoholické pivo, každému dobre známe pod názvom radler. V porovnaní so sladenou limonádou má hneď niekoľko výhod.

Radler

Obsah cukru

Jedným zo zásadných rozdielov medzi sladenou limonádou a radlerom je v obsahu cukru. Príliš vysoký obsah cukru v sladených nápojoch totiž spôsobuje zbytočné zaťaženie pre organizmus. Zlatý Bažant preto predstavil nový rad radlerov bez pridaného cukru, konkrétne príchute Citrón, Melón, Mango a Grapefruit. Svoju plnú ovocnú chuť si zachovávajú vďaka 100% prírodnému zloženiu.

Radlery značky Zlatý Bažant 0,0% majú ešte ďalšiu výhodu, neobsahujú žiadne umelé prísady, farbivá či konzervanty, čo sa však o klasickej sladenej limonáde povedať nedá. Vďaka tomu sú tieto radlery najzdravšou alternatívou spomedzi všetkých sýtených nápojov.

Najvyšší podiel piva, najnižší podiel alkoholu

Zlatý Bažant Radler 0,0%  má najvyšší podiel piva v porovnaní s ostatnými radlermi na trhu, ktoré nahrádzajú pivo vodou. Podiel alkoholu v radleroch je však tak nízky, že je ho menej ako jedna kvapka. Aj v tomto majú radlery značky Zlatý Bažant 0,0% navrch. Obľubujú ho preto šoféri aj športovci.

Bez gluténu

Zlatý Bažant produkty radlerov neustále vyvíja a vylepšuje, reaguje tak na aktuálne trendy zdravého životného štýlu. Na svoje si vďaka tomu prídu aj tí, ktorí majú intoleranciu na lepok. V prípade radlerov značky Zlatý Bažant môžu siahnuť po každom jednom, okrem príchute „Pšeničný citrón“.

Trendsetter medzi radlermi

Pivná značka Zlatý Bažant bola prvá, ktorá priniesla na slovenský trh radlery. Zlatý Bažant Radler 0,0%  je slovenská značka vyvinutá na Slovensku a Slováci si ju rýchlo obľúbili. Dnes už výraz radler zľudovel natoľko, že je všeobecne známym pojmom a pre mnohých označením pre všetky nealkoholické ochutené pivá.

Pre športovcov ako stvorený

Vedeli ste o tom, že radler vznikol pôvodne ako nápoj, ktorý mal byť osviežením v prvom rade pre hobby športovcov? Samotné slovo radler pochádza z nemčiny  a znamená „človek, ktorý jazdí na bicykli.“ Tento status si Zlatý Bažant Radler 0,0% zachováva aj dnes a podporuje rôzne športové podujatia, nielen cyklistov. Zlatý Bažant 0,0% je partnerom podujatí ako sú napríklad Národný beh Devín, Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a podporuje aj komunitu bikerov na MT biker.

Množstvo príchutí

Vďaka širokej ponuke príchutí nealkoholického piva Zlatý Bažant Radler 0,0% si príde na svoje každý. Najhorúcejšími novinkami tohto leta sú však príchute mango a melón bez pridaného cukru. Okrem týchto letných noviniek nájdete v portfóliu pivnej značky Zlatý Bažant 0,0% aj ďalšie stálice. Ktorý radler by bol pre vás voľbou číslo jedna?

  • Základný rad – Radler Citrón, Radler Citrón Baza a Mäta, Radler Jahoda Rebarbora, Radler Jablko, Radler Pšeničný Citrón, Radler Tmavý Citón
  • Rad bez pridaného cukru – Citrón, Melón, Mango, Grapefruit

Malý tip na záver: Vychladené chutia radlery najlepšie!