PR

Chcete stavať vlastný minipivovar? Sme tu pre vás

GF TECHNOLOGIC

Hovorí sa, že dobrý pivovarník navarí pivo aj doma v hrnci. Z časti je to pravda, ale mnoho pivovarníkov, ktorí začali variť pivo profesionálne vie, že variť v malom a vo väčšom je niekedy veľký rozdiel. Dôležitú úlohu zohráva technológia a jej kvalita. Práve ona vám môže život skomplikovať, alebo výrazne uľahčiť. A práve v tejto oblasti sa my cítime ako doma.

Sme česká spoločnosť GF TECHNOLOGIC a venujeme sa výrobe pivovarníckej technológie pre minipivovary. Našu históriu sme začali písať ešte v roku 2015, aj keď naše skúsenosti sú ďaleko bohatšie. Pivovary sme nielen projektovali, stavali, montovali, ale aj prispôsobovali potrebám zákazníkov.

Ak rozmýšľate o tom, že by ste si chceli postaviť či otvoriť minipivovar, vieme vám ponúknuť pomocnú ruku. Našim krédom je heslo: „Za rozumné peniaze dodáme vysokú kvalitu a vynikajúci servis.“

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vieme mu nastaviť technológiu pre jeho potreby. V rámci našich služieb ponúkame projektovanie pivovaru, jeho výrobu, montáž až po uvarenie prvých várok a zaškolenie obsluhy.

Špecializujeme sa na pivovary s dennou kapacitou od 500 do 10-tisíc litrov piva. Naše pivovary sú prispôsobené na varenie klasických ležiakov (dekokčným spôsobom), aj varenie ejlov (infúznym spôsobom).

GF TECHNOLOGIC

Našou výhodou je aj blízkosť a absencia jazykovej bariéry. Niektorí pivovarníci by vám vedeli rozprávať, ako sa trápili s nekvalitnými technológiami a aké problémy im robil nekvalitný a absentujúci servis.

Nakoniec, za naše služby hovoria spokojní zákazníci. Na Slovensku sme pritom ako doma. Dodávali sme pivovarnícku technológiu pivovarom v Malej Ide (Herrenwald), Handlovej (Baník), Košice (Hostinec) či Kežmarok (BarauHaus).

Práve spokojní zákazníci sú našou najlepšou vizitkou. Okrem varných zostáv ponúkame pivovarom aj ležiacke, pretlačné a výčapné tanky, spilkové kade, sanitačné stanice či zariadenia na sanitáciu KEG sudov.

Čo vám môžeme ponúknuť:
Ako postupovať, keď rozmýšľate nad nákupom pivovarníckej technológie.
  1. Skúste si pozrieť naše stránky, kde sú naše služby prehľadne opísané. Ak niečomu nerozumiete, alebo ste to na stránke nenašli, pokojne nás kontaktujte.

GF TECHNOLOGIC, s.r.o.
Za Mlýnem 382, 696 02 Ratíškovice
Tel.: +420 602739141
Mail: info@gftechnologic.com

  1. Ak už máte predstavu o tom, čo by ste chceli stavať a o čo máte záujem, môžete vyplniť náš formulár. Ten nie je záväzný. Pomôže nám, aby sme vám vedeli nastaviť spoluprácu presne pre vaše potreby.
  2. Následne vás budeme kontaktovať a doladíme detaily a predstavíme našu ponuku. Platí, že každý projekt vieme prispôsobiť vašim požiadavkám.

GF TECHNOLOGIC

Odpovede na najčastejšie otázky:

Ako dlho trvá, kým mi dokážete vyrobiť pivovarnícku technológiu?

Niektoré jednotlivé diely, resp. časti technológie sa snažíme mať skladom (ako napríklad CIP, CKT tanky, plničky). Kompletnú technológiu však vyrábame na základe požiadaviek zákazníka, väčšinou je to  trvá cca šesť mesiacov od objednávky.

V akom cenovom rozmedzí sa môžem pohybovať pri zriadení nového pivovaru?

Tak to je veľmi zložitá otázka, niekto má záujem o prevedenie v medi a veľa CKT tankov a niekto požaduje len základnú varnú zostavu a minimum tankov. Ak sa rozprávame o základe, to je 1000 litrov na jednu várku a menší počet CKT, vieme sa pohybovať okolo 100-tisíc eur.  Všetko však záleží na požiadavkách klienta.

Ako dlho trvá montáž technológie?

Tak opäť nie jednoduchá odpoveď.  V prvom rade záleží na pripravenosti priestoru, v druhom rade je to veľkosť dodávky a v neposlednom rade aj náročnosť priestorov. Ak sme v historickej budove,  musíme dávať pozor na pamiatkové objekty  – sme pomalší. Ak je to montovaná hala, ide nám montáž rýchlejšie. Ale ak sa vrátim k základnej zostave v predchádzajúcej otázke, tak to zvládneme do 14 dní aj so skúšobnou várkou.

Aká je záruka na technológiu?

Samozrejme na našu technológiu držíme všetky záručné podmienky.  Na nerez  a nerezové zvary garantujeme tri roky a na elektrické časti je to jeden rok. To je základ, samozrejme aj tu vieme vyjsť zákazníkovi v ústrety a je možné aj predĺženie záruky.

Robíte aj pozáručný servis?

Pozáručný servis a rovnako komunikácia je pre nás dôležitou časťou našej práce.  Za čas čo strávime s našimi zákazníkmi sa vytvoria priateľské vzťahy.  Vieme, čo ich potom časom trápi a čo môžeme urobiť do budúcna lepšie.

Viac informácií nájdete na našej stránke