PR

Bradáč sa zatúlal do Holíča. Predstavujeme Bradáč Wander IPA

Pivovar Bradáč rozšíril svoju pivnú ponuku a spojil sa pri tom netradične s pivovarom Wywar. Výsledkom je ľahko piteľná IPA s príznačným názvom Wander.

Bradáč Wander IPA

Bradáč si za svoju pomerne krátku históriu získal mnoho fanúšikov a zapísal sa výrazne do mapy slovenských remeselných pivovarov. Je to aj vďaka tomu, že neustále prináša zaujímavé a kvalitné pivá, ktoré majú vyváženú chuť a dobrú piteľnosť.

Spolupráca s hlbším významom

V pivnej komunite nie je úplne bežné, aby sa na výrobe jedného piva podieľali dva pivovary. Bradáč má však povesť dobrodruha a v tomto duchu sa vybral na wandrovku na Záhorie a na výrobu pivnej novinky oslovil Holíčsky pivovar Wywar, ktorý je rovnako dobre známy všetkým pivným fajnšmekrom.

Výroba piva Bradáč Wander IPA v pivovare Wyvar je otvorením sa novej spolupráci medzi pivovarmi, s cieľom priniesť nový kvalitný produkt, v tomto prípade výnimočnú a ľahko piteľnú IPU.

,,Partnerstvo pivovarov Bradáč a Wywar pri výrobe piva Bradáč Wander IPA je viac než len spolupráca. Je to dôkaz toho, že aj za malými kopcami sa dajú nájsť veľké priateľstvá, vďaka ktorým môžu vzniknúť výnimočné a kvalitné produkty.

Zároveň tým odkazujeme ku dobrodružnému a objaviteľskému charakteru Bradáča, pričom sme otvorení akýmkoľvek spoluprácam a dvere nezatvárame pred žiadnym pivovarom,dodáva Lenka Dvorská, Brand manager v spoločnosti Heineken

Vyvážená chuť s exotickými tónmi

Pivo Bradáč Wander IPA ponúka čoraz viac obľúbený  a preferovaný pivný štýl a vďaka vysokej kvalite si zaručene prídu na svoje aj náročnejší pivári. IPA amerického typu je jedinečné pivo, v ktorom sa spájajú tóny exotického ovocia s výraznou chuťou chmeľu a postupným nábehom horkosti.

Bradáč Wander IPA

Napriek svojej výraznosti je pivo dobre vybalansované a ľahko piteľné so sladkastou arómou citrusov. Unikátne spojenie dvoch remeselných pivovarov – Bradáča a Wywaru spotrebiteľom prináša možnosť zažiť niečo nové a ísť mimo svojej komfortnej zóny.

Vlastnosti
  • Štýl: IPA
  • Alkohol: 5,8%
  • Extrakt: 14% hm.
  • Horkosť: 55 EBU
Pivo Bradáč Wander IPA si môžete vychutnať
vo vybraných podnikoch od začiatku augusta.