Pivovar Baťak: Keď v Partizánskom nadväzujú na 700-ročnú tradíciu

Pivovar Baťak. Tak sa volá producent piva, ktorý na slovenskú pivnú mapu pribudol na jar roku 2017. A veľmi rýchlo si našiel svojich fanúšikov, keď ponúka spodne aj vrchne kvasené pivá. Je to klasický reštauračný pivovar, ktorý však myslí aj na cezpoľných, keď ponúka aj fľaškové pivo.

Adresa: Nádražná 2204/8, 958 01 Partizánske

Zaradenie pivovaru: Pivovary Trenčianskeho kraja

Telefón:  +421 38 762 7027

Mail: pivovar@batak.sk

Web: Batak.sk

Sociálne siete: Facebook, Instagram

Rok založenia: 2017

Typ pivovaru:  Reštauračný pivovar

Ponuka piva: Fľaškové aj čapované pivo.

Ako sa pivovar predstavuje:  

V pive Baťak sme obnovili viac ako 700-ročnú tradíciu varenia piva v regióne mesta Partizánske. Podľa vlastných originálnych receptúr výrabame pivá rôznych druhov a štýlov, vrchne aj spodne kvasené.

Naše pivo varíme zásadne len z tých najkvalitnejších surovín a ponúkame ho v prírodnej forme, teda bez filtrácie a pasterizácie. Kvalita je pre nás prvoradá. To dokazujú aj viaceré významné ocenenia, ktoré naše pivo napriek pomerne krátkej existencii získalo.

Pri ročnej kapacite 8 000 hektolitrov vám ponúkame široký sortiment základných druhov piva ako Svetlá výčapná 10 %, Polotmavý ležiak 11 %, Svetlý ležiak 12 %, Tmavý ležiak 13 %, Viedenský ležiak 12 %,… Samozrejmosťou sú aj rôzne vrchne kvasené pivné špeciály.

Prečítajte si aj

Pivovar Baťák: Už sme museli zdvojnásobiť obsluhu